پاناسونیک

رهبر جهان در تلفن های تجاری
 

با رشد و نوآوری های فناوری , امروزه جهان به مکانی بسیار کوچکتر تبدیل شده است. با بهره گیری از امکان مکالمه با مردم در سراسر جهان طی چند ثانیه , شرکت های مختلف دفاتر شرکتی مستقر در قاره ها و کشورهای مختلف دارند که چند هزار مایل از یکدیگر از لحاظ جغرافیایی با یکدیگرفاصله دارند, اما تقریبا چندثانیه بیشتر نیستند و تاخیر در ارتباطات صفر است. این امر با رشد اینترنت امکان پذیر شده است انسان ها از دیرباز جهت انجام امور و مبادلات خود به طرق مختلف با یکدیگر ارتباط برقرار می کردند. دنیای امروز دنیای پردازش اطلاعات و جهان تبادل داده های مختلف است برای ایجاد بستری که در امر ارتباطات و مخابره انواع اطلاعات مفید واقع شود از سالیانی مدید تا کنون ابزارها و تجهیزات متنوعی طراحی و ساخته شده اند.

پاناسونیک با راه اندازی اولین سیستم های سانترال  جهان در سال 1986 , بیش از 30 سال رهبر تلفن های تجاری و راه حل های ارتباطی تلفن با کیفیت پاناسونیک می باشد.

دلایل انتخاب پاناسونیک

  1. شبکه فروش قوی

پاناسونیک یک برنامه مداوم از آموزش و اعتبار بخشی را برای اطمینان از بالاترین استاندارد تجربه محصول و مهارت فنی در شبکه نمایندگی ایجاد کرده است

2. تعهد به نوآوری

پاناسونیک همچنان نشان داده است که تعهد خود را برای تهییه محصولات جدید در آینده , توسعه سخت افزار و نرم افزار جدید به عنوان خدمات شبکه و نیازهای مشتری آماده کرده است. این امر به وضوح در سری محصولات Panasonic KX-NS  مشاهده می شود که ضمن حفظ سهولت در عملکرد طراحی شده اند.

 

3. اطمینان اثبات شده

سیستم های تلفن پاناسونیک به دلیل اطمینان مشهور هستند. این سیستم ها با بالاترین استاندارهای ممکن برای توسع و تجهیزات ارتباطی ساخته شده اند.

 

 

 

4. آینده - اثبات

سرمایه گذاری در یک سیستم ارتباطی مستلزم پیش بینی ارتباطات تجاری است. تجارت ها باید بتوانند امروز و آینده به طور موثر ارتباط برقرارکنند. وقتی در یک سیستم تلفن تجاری پاناسونیک سرمایه گذاری می کنید , در حال سرمایه گذاری روی یک محصول اثبات شده و مطمین آینده هستید که برای رفع نیازهای رو به رشد نیازهای ارتباطی آینده شما مجهز شده است.

 

5. ضمانتنامه

پاناسونیک متعهد است از طریق عملیات تجاری خود در بهبود زندگی مردم در سراسر جهان کمک کند. پاناسونیک کیفیت بالایی از کنترل کیفیت را تضمین می کند به گونه ای که هرمحصول با استاندارد و ضمانت ارایه می شود. بنابراین شما می توانید تجربه یک خرید خوب و بدون دردسر داشته باشید