تلفن های سیپ گرند استریم

تلفن تحت شبکه و voip گرند استریم ( Grandstream ) مجموعه از Ip phone های متنوع می باشد که توسط برند آمریکایی در چین تولید می گردند. گرند استریم یک شرکت نسبتا نوپا و بسیار محبوب می باشد که کار خودش را از سال 2002 در حوضه تولید دوربین های تحت شبکه , تلفن های IP , گیت وی های ویپ , سانترال های آی پی ( IP PBX ) و سایر تجهیزات ویپ شروع کرد.

شرکت گرند استریم با تولید تلفن های تصویری با کیفیت و قیمت مناسب , دوربین های نظارتی با قابلیت پشتیبانی از پروتکل SIP برای ارتباط با سیستم تلفنی و بخصوص تلفن های تصویری و انتقال صدای HD انقلابی در صنعت یکپارچه سازی صنعت صوت و تصویر و داده ایجاد کرده است.

تلفن های IP گرند استریم از چند جهت قابل توجه می باشد , اول آنکه از کیفیت بالایی برخوردار هستند , دوم آنکه تنوع بسیار بالایی دارند و برای هر سلیقه و کاربردی محصول مناسبی طراحی گردیده است و سوم آنکه از نظر قیمت در رده برند های متوسط بازار قرار می گیرد . از این جهت روز به روز بر علاقه مندان و کاربران تلفن های IP گرند استریم افزوده می شود.

 

شما می توانید تمام تجهیزات voip گرند استریم را از سایت آلورتل به عنوان فروشنده تلفن های آی پی گرند استریم با قیمت مناسب و گارانتی معتبر خریداری کنید.