شما اینجا هستید : آلورتل  -> تلفن سانترال

خرید تلفن سانترال با قیمت عالی + گارانتی

تلفن سانترال در واقع یک سیستم پیشرفته بوده که ارتباط بین کارکنان را برقرار می سازد و برای اداره ها و سازمان ها بهترین گزینه است چون تمام مکالمات داخلی به صورت رایگان ثبت می شوند. این دستگاه به یک سیستم و سرور متصل می شود تا مدیر بتواند به صورت رایگان با تمام کارمندان ارتباط برقرار کند. در واقع سانترال باعث بهبود روند کاری شرکت می شود. پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا حجم استفاده از این سیستم روز به روز بیشتر شود. سانترال یا مرکز تلفن سطح ارتباطات را گسترده تر کرده است و باعث شده تا مدیریت اداره ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. 
تلفن منشی برای سانترال
در واقع این سیستم به سازمان ها این اجازه را می دهد تا بستری مناسب در خصوص مدیریت بهتر خطوط تلفن ایجاد کنند. تلفن سانترال در اداره ها و سازمان ها ایمنی خاصی را ایجاد کرده و باعث شده تا مدیریت بتواند به صورت همزمان با تمام پرسنل در ارتباط باشد. مزیت های بیشماری که این تلفن دارد باعث شده تا بیشتر از سیستم های دیگر مورد استقبال قرار بگیرد. در یک شرکت ضروری ترین کار ارتباط مستمر و پیگیر با مشتریان است که می تواند به جذب آنها کمک زیادی کند. 
این شبکه کارآمد و منعطف مخابراتی توانسته ارتباطاتی گسترده ایمن را در مراکز کوچک و بزرگ برقرار سازد. تمام سازمان ها برای اینکه بتوانند یک شبکه کوچک ارتباطی داشته باشند به سیستم سانترال نیاز دارند. ایمنی تلفن سانترال به قدری زیاد بوده که مدیریت می تواند اطلاعاتی خصوصی را با کارکنان خود به اشتراک بگذارد. رایگان بودن ارتباطات در این حوزه باعث شده تا هزینه های برای اداره ها و سازمان های بزرگ نداشته باشد. تماس های ورودی و خروجی به تمامی مکان ها به خوبی بررسی و مدیریت می شود. 
با ما در تماس باشید
تهران، میدان امام خمینی، لاله زار جنوبی -پاساژ 110، طبقه 3، پلاک 16
02133901881
021-33119397
ساعت کاری
شنبه تا چهارشنبه: از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر
پنجشنبه: 9 صبح تا 2 بعد از ظهر
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی آلورتل می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح